W Lublinie powstanie hotel ibis Styles   INWESTYCJE

W pierwszej połowie przyszłego roku rozpocznie się budowa nowego hotelu przy Alei Solidarności, głównej arterii komunikacyjnej Lublina. Inwestorem i właścicielem obiektu, który działać będzie pod marką ibis Styles jest firma TBV Hotele.

ibis Styles Lublin Stare Miasto w swojej ofercie będzie posiadał 110 pokoi, część z nich będzie przeznaczona dla rodzin z dziećmi. Z myślą o gościach podróżujących w interesach powstanie 5 sal konferencyjnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt A/V. Do dyspozycji gości będzie też przestronna restauracja.

Hotel zostanie włączony do sieci hoteli Orbis i znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy AccorHotels.

„Dołączając do rodziny ibis Styles, stawiamy na markę która jest liderem na rynku hoteli klasy ekonomicznej w Europie. Wierzymy, że standard hotelu, jakość usług oraz znakomitą lokalizację docenią biznesmeni i turyści odwiedzający Lublin.”  – powiedziała Marta Hordyj  reprezentująca inwestora.

TBV jest firmą deweloperską, której głównym zakresem działalności jest realizacja inwestycji budownictwa mieszkaniowego na terenie Lublina oraz Puław. Spółka powstała w 2004 roku.

Marka „ibis Styles” obok „ibis” i „ibis budget” należy do rodziny mega-marki ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt typu „all inclusive”. Obecnie w 24 krajach działa 320 hoteli tej marki (prawie 30 tys. pokoi). Wyłącznym licencjonodawcą marki w Polsce jest Grupa Hotelowa Orbis.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *