Kosmetyki w duecie

Nowość: Kosmetyki w duecie - w podwójnym uchwycie do dozowników Smart Care Nowy, podwójny uchwyt do dozowników „Smart Care System“ firmy ADA Cosmetics International pozwala na umieszczenie dwóch kosmetyków pielęgnacyjnych. Na dobry początek producent proponuje dwa dobrane duety kosmetyków, które dają gościom hotelowym większy wybór.   Wrzesień 2016. Żel pod prysznic czy szampon? Zapach kwiatowy czy cierpko-świeży? Ożywcza dawka świeżości czy dobroczynne odprężenie? Zwykle goście hotelowi nie mają takiego wyboru, ponieważ standardowo w prysznicu wisi tylko jeden dozownik z jednym żelem pod prysznic i do mycia włosów. Teraz ADA oferuje podwójny uchwyt, w którym można umieścić dwa dozowniki Smart Care System, dzięki czemu goście mają większy wybór kosmetyków.   Uchwyty wykonane są ze stabilnego plastiku w kolorze białym lub szlachetnej szarości aluminium. Uchwyty mocuje się na ścianie, aby kosmetyki były w zasięgu ręki gości. Pojedyncze uchwyty można bez problemu wymienić na podwójne, ponieważ otwory mają taki sam rozstaw.   Perfekcyjne duety Wraz z nowymi uchwytami ADA proponuje dwa nowe zestawy, które z pewnością urozmaicą mycie i pielęgnację.  
  • Duet “FOR MAN & FOR WOMAN“ składa się z szamponu do ciała i włosów dla NIEJ oraz dla NIEGO. Oba kosmetyki są delikatne, ale różnią się zapachem. Linia męska ma charakterystyczny cierpko-pikantny, męski zapach, linia żeńska jest zmysłowa i kwiatowa.
  • Duet „MORNING BLISS & NIGHT DIVE“ ma w składzie szampon do ciała i włosów „Morning Bliss“, który rano daje zastrzyk świeżości zapachem cytrusów i mięty, zapewniając dobry początek dnia. Wieczorem zaś można się zanurzyć w relaksującym odpowiedniku „Night Dive“ i spokojnie przejść w fazę odpoczynku nocnego.
W dozownikach można umieścić wszystkie kosmetyki z dotychczasowej, bogatej oferty ADA, w nowoczesnych butelkach o pojemności 300 ml, które są przystosowane od systemu Smart Care. Każdy hotel może dowolnie zestawić swój duet, na przykład szampon do ciała i włosów oraz balsam do ciała z serii NATURALS ze składnikami bio. Produkty Smart Care System mogą otrzymać logo hotelu, służymy też pomocą w doborze odpowiednich kosmetyków.   ADA jest wiodącym producentem kosmetyków hotelowych i wynalazcą systemu dozowników dla branży hotelowej. Dozowniki Smart Care System są obecne na rynku od 2012 r. Nowoczesny design i praktyczność produktu idą w parze z ochroną środowiska. /2Nowy produkt jest odpowiedzią na życzenia naszych klientów, którzy chcieli zaoferować większy wybór swoim gościom“, mówi Joanne Halbwax, Manager ds. Innowacji w firmie ADA. Więcej informacji na www.ada-cosmetics.com. 2043 213   2272 znaków, przedruk bezpłatny, prosimy o egzemplarz wydawnictwa.       ADA Cosmetics International
  • Ponad 35-letnie doświadczenie
  • Szeroki asortyment produktów luksusowych i lifestylowych, Green Collection, systemy dozowników
  • Indywidualizacja kosmetyków hotelowych
  • Własny dział badań i rozwoju
  • Certyfikat ISO 9001:2015 + ISO 14001:2015
  • Sieć doradców handlowych w 130 krajach
 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.