Agnieszka Dyczka nową dyrektor Mercure Wisła Patria   PERSONALIA

Agnieszka Dyczka została wybrana nową dyrektor generalną hotelu Mercure Wisła Patria. Zastąpiła na tym stanowisku Łukasza Szołtysa, zarządzającego hotelem przez ostatnie dwa lata. Agnieszka jest rodowitą cieszynianką. Swoją karierę rozpoczęła po zakończeniu studiów na wydziale Turystyki i Rekreacji, Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Od początku swojej kariery związana jest z Beskidami, a od roku 2013 z hotelem Mercure Wisła Patria, gdzie zajmowała stanowiska kierownika recepcji, kierownika pionu hotelowego i administracji, a obecnie dyrektora hotelu. – Pasja, ambicja i ciężka praca – to od zawsze były wyznaczniki jakości mojej pracy, które teraz zaimplementuję w zarządzanym przeze mnie hotelu – podkreśla Agnieszka Dyczka.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Agnieszka Dyczka nową dyrektor Mercure Wisła Patria

  1. Sprytnie przemilczano fakt iż hotelem w ostatnim czasie zarządzał (i nadal podejmuje decyzje) nie kto inny jak Pan Przemysław Niżnik – komentarze pracowników hotelu w Wiśle pod artykułami na temat zarządzającego uzasadniają taki fortel 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.