Finaliści w kategoriach Dyrektor generalny hotelu sieciowego oraz Dyrektor generalny hotelu niezależnego

Przedstawiamy nominacje w dwóch kolejnych kategoriach konkursu na „Hotelarzy Roku 2016” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” i firmę doradczą Horwath HTL: Dyrektor generalny hotelu sieciowego oraz Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas wieczornej gali 28 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria.

Gala konkursu w roku 2014

Finalistami w kategorii Dyrektor generalny hotelu sieciowego zostali:  
  • Ewa Nowakowska – Dyrektor generalny, Vienna House Easy Chopin Kraków
  • Rafał Kuczyński – Dyrektor hotelu, Holiday Inn Warszawa-Józefów
  • Aneta Stępkowska – Dyrektor generalny, Courtyard by Marriott Warszawa
Finalistami w kategorii Dyrektor generalny hotelu niezależnego zostali:
  • Wojciech Budzowski – Dyrektor generalny, Nosalowy Dwór Resort&SPA, Zakopane
  • Anna Gasińska – Dyrektor generalny, Hotel Kossak i Hotel Senacki, Kraków
  • Gracjan Topczewski – Dyrektor generalny, Hotel Słoneczny Młyn, Bydgoszcz
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ramach czwartej edycji konferencji Hotel Trends Poland&CEE organizowanej przez „Hotelarza” i Horwath HTL w dniach 28 – 29 listopada w Sofitelu Warszawa. Hotelarze Roku wybierani będą w sześciu kategoriach: Dyrektor generalny hotelu sieciowego; Dyrektor generalny hotelu niezależnego; Dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu sieciowego; Dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu niezależnego; Revenue Manager i Hotelarz do 35. Roku Życia oraz w kategorii specjalnej: Człowiek Roku.
Wciąż możesz jeszcze zgłosić swój udział w konferencji.
I DZIEŃ - Inspirujące panele dyskusyjne dotyczące najbardziej aktualnych problemów i wyzwań stojących przed branżą. Prowadzone przez najwybitniejszych ekspertów z Polski i Europy Sprawdź szczegóły >>  WIECZORNA GALA - połączona z wręczeniem nagród w konkursie Hotelarz Roku. Znakomita okazja do kuluarowych rozmów. II DZIEŃ – Narzędziowe panele merytoryczne, które pomogą rozwinąć Twój biznes. Sam możesz wybrać, które tematy są najbliższe Twoim potrzebom. Trzy równoległe sesje – Architektura i design, Nowe technologie w hotelarstwie, Zmiany i trendy w hotelowym marketingu Sprawdź szczegóły >>
NIE MOŻE CIĘ TU ZABRAKNĄĆ.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konferencji, zapraszamy do kontaktu Wioletta Wiater e-mail: w.wiater@pws-promedia.pl, tel: (22) 333 88 10
Cała dwudniowa konferencja będzie tłumaczona symultanicznie EN/PL – PL/EN
   

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.