SixtySix w Warszawie otwarty

WWarszawie przy ul. Nowy Świat 66 otwarty został butikowy obiekt SixtySix z 18 pokojami. Inwestorem jest spółka Optima Prosperity, która w przyszłym roku planuje otworzyć w Zakopanem condohotel pod marką Best Western.

Jak można przeczytać na stronie www Sixty Six, obiekt chce zachwycić gości „klasycznym stylem odrestaurowanej kamienicy, przełamanym świeżym, wyjątkowym designem wzbogaconym artystycznymi grafikami i zdjęciami, specjalnie zaprojektowanymi uniformami dla personelu oraz starannie dobranym zapachem i muzyką, która zmienia się w zależności od pory dnia”. W hotelu znajduje się sala konferencyjna na 20 osób oraz winebar. Dyrektorem jest Karol Weber, zajmujący się doradztwem, audytami jakości i szkoleniami w hotelach. Spółka Optima, której właścicielem jest Wojciech Kurowski, buduje również w Zakopanem 65-pokojową Rezydencję Gubałówka sprzedawaną w systemie condo, która działać ma pod marką Best Western. Jej komercjalizacją zajmuje się spółka Gerda Broker, która planuje też uruchomienie własnego condohotelu pod marką Best Western Premier we Wrocławiu w 2018 roku

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *