W marcu targi SPORT INVEST…

Od 2 do 4 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej SPORT INVEST. Prezentowane na nich będą m.in. nowoczesne place zabaw, siłownie zewnętrzne, baseny, sauny, strefy wellnes & SPA, profesjonalne nawierzchnie naturalne i sztuczne, sprzęt sportowy, materiały do budowy, modernizacji i wyposażenia hal, sal, boisk, kortów oraz lodowisk.

Właściciele hoteli, pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych będą mieli okazję, aby zobaczyć i uzupełnić swoją ofertę o nowe atrakcje dla gości. – Znaczna liczba zapytań o ofertę wypoczynkową zawiera warunek dodatkowego wyposażenia ośrodka w np. basen, strefę wellness & SPA czy interesujący plac zabaw dla najmłodszych. Od tego, jakiej jakości sprzętem dysponuje ośrodek, w dużej mierze zależy decyzja klienta o wyborze konkretnej oferty. Podczas targów zaprezentowane zostaną rozwiązania, które z pewnością wpłyną na wzrost jej konkurencyjności i atrakcyjności – mówi Dariusz Muślewski, dyrektor targów SPORT INVEST, które również są miejscem inspiracji dla przedstawicieli m.in. firm deweloperskich i generalnych wykonawców. W tym samym czasie odbywać się będą także Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. – Inwestycje w obiekty sportowe i strefy rekreacyjne to nie tylko nowoczesne wyposażenie czy nowe atrakcje dla klientów, to także odpowiedni dobór roślin, które stworzą niepowtarzalny charakter. Te dwa elementy są ze sobą nierozłączne – przekonuje Jakub Patelka, dyrektor tych targów

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *