Krzysztof Jędrocha prezesem Fundacji Polish Prestige Hotels

Rada Hoteli Fundacji Polish Prestige Hotels wybrała na nowego prezesa – Krzysztofa Jędrochę, który jest wiceprezesem firmy JANPOL SA, zarządzającej dwoma obiektami w Krakowie – 4-gwiazdkowym Amadeusem i 3-gwiazdkowym hotelem Wyspiański.
Mimo iż ostatnie wybory zarządu odbyły się w marcu, konieczne były ponowne wybory prezesa ze względu na rezygnację, jaką w czerwcu złożył wybrany wtedy Tadeusz Cieślik. Krzysztof Jędrocha działa w branży turystycznej od 1982 roku, w branży hotelarskiej od 1991 roku, a z PPH związany jest od 13 lat, od 2009 roku jako członek zarządu, a następnie wiceprezes. Po ostatnich wyborach zarząd Polish Prestige Hotels liczy sześciu członków, wśród których są też: Kamila Barszczewska (hotel Senator w Dźwirzynie), Andrzej Dowgiałło (Grupa Anders), Paweł Szatkowski (Haston City Hotel we Wrocławiu), Bartosz Gast (hotel Bartan w Gdańsku) i Radosław Suwała (hotele Vivaldi Poznań i Vivaldi Karpacz).

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *