Marek Szofer dyrektorem łódzkiego hotelu Focus

Marek Szofer, wcześniej dyrektor gastronomii w olsztyńskim hotelu Warmiński, objął stanowisko dyrektora generalnego 110-pokojowego, 3-gwiazdkowego hotelu Focus w Łodzi.

Marek swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął 20 lat temu w gdańskim hotelu Novotel, gdzie doszedł do stanowiska kierownika ds. gastronomii. Następnie jako F&B manager zarządzał działem F&B w 480-pokojowym hotelu Novotel Poznań Centrum. Przez ostatnie lata jako dyrektor gastronomii w 133-pokojowym hotelu Warmiński w Olsztynie był odpowiedzialny za działy gastronomii, Konferencji i bankietów, oraz pełną standaryzację usług w podległych pionach. Marek Szofer jest także jednym z trenerów Akademii Hotelarza. Dysponujący 110 pokojami hotel Focus w Łodzi jest częścią polskiej sieci hoteli biznesowych Focus Hotels. Otwarty w 2006 roku obiekt mieści się w budynku fabryki z 1890 roku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *