Hotel Number One w Gdańsku z firmą operatorską

Firma Dekpol powołała spółkę City Apart Management, która zająć ma się usługami z zakresu zarządzania hotelami i krótkoterminowego wynajmu nieruchomości. Firma ta będzie także zarządzać powstającym na Wyspie Spichrzów w Gdańsku 172-pokojowym hotelem Number One.

W ramach obsługi gdańskiego hotelu spółka odpowiada za zatrudnienie personelu hotelowego, marketing obiektu, obsługę gości, zarządzanie kalendarzem rezerwacji, administrację i wykonywanie wszelkich usług konserwatorskich. Hotel Number One jest realizowany przez spółkę Dekpol, która jest również  generalnym wykonawcą inwestycji.  172-pokojowy obiekt  powstaje na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, a jego pokoje sprzedawane są w systemie condo. Aktualnie trwają ostatnie prace wykończeniowe. City Apart Management zajmuje się również krótkoterminowym wynajmem nieruchomości, w tym apartamentów  powstałych w ramach kompleksu Nowa Motława z 298 lokalami mieszkalnymi. City Apart Management w ramach dedykowanej usługi Flats for Rent zapewnia profesjonalną obsługę nieruchomości od audytu w zakresie wyposażenia i przygotowania apartamentu, przez zarządzanie procesem najmu, po usługi konserwatorskie oraz system raportów rozliczeniowych.  Proponowana umowa o współpracy opracowana została tak, by całkowicie zdjąć ciężar odpowiedzialności wynajmu z właściciela nieruchomości. Firma zapewnia ubezpieczenie OC, bezpieczeństwo transakcji rezerwacyjnych, a także nieograniczone pobyty właścicielskie.      

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *