Przy Dworcu Warszawa Zachodnia powstanie hotel Holiday Inn   INWESTYCJE

InterContinental Hotels Group, jedna z największych sieci hotelowych na świecie, podpisał umowę na hotel Holiday Inn który powstanie przy Dworcu Warszawa Zachodnia. Inwestorem jest Capital Park, natomiast operatorem będzie należąca do Satoria Group, spółka VHM Hotel Management. Informację jako pierwszy podał "Hotelarz".


Hotel będzie dysponował 217 pokojami, wybudowanymi według nowej koncepcji Holiday Inn. Obejmuje ona otwarte lobby, wspólną restaurację i bar, strefy do spędzania wspólnego czasu i rozrywki.

„Jesteśmy zadowoleni, że możemy ogłosić kolejny kamień milowy w ekspansji IHG w całej Polsce wraz z VHM Hotel Management. Marka Holiday Inn jest w trakcie ekscytujących przemian więc jest to świetny czas na współpracę z IHG.” – powiedział Miguel Martins, dyrektor ds. rozwoju IHG w Polsce.

„Przy podejmowaniu decyzji, jak rozszerzyć naszą ofertę na rynku, wybór został uproszczony poprzez fakt, że w Holiday Inn jest silną marką średniej klasy, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie dla tego segmentu w Polsce.” – skomentował Wojciech Popis z VHM.

IHG posiada obecnie 8 hoteli w Polsce. Pod marką Holiday Inn działa obecnie 291 hoteli w Europie, a na dalsze 35 podpisano umowy. Sieć franczyzuje, dzierżawi, lub zarządza prawie 5200 hoteli i 770.000 pokoi w prawie 100 krajach całego świata. Posiada takie marki jak InterContinental® Hotels & Resorts, Kimpton®, hotel Indigo®, EVEN® Hotels, HUALUXE® Hotels and Resorts, Crowne Plaza® Hotels & Resorts, Holiday INN® Hotels & Resorts, Holiday Inn Express®, Hampton Suites® i Candlewood Suites®.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.