W Warszawie powstaną dwa kolejne ibisy Styles   INWESTYCJE

Na warszawskiej Woli przy ulicy Grzybowskiej 43 jeszcze w tym roku zostanie uruchomiony 220-pokojowy hotel ibis Styles działający na podstawie umowy franczyzy – ustalił miesięcznik „Hotelarz”. Orbis rozpoczyna też własną inwestycję w hotel tej marki na Solcu.


Właścicielem budynku i franczyzobiorcą  ibisa Styles na Grzybowskiej jest spółka Wisher Enterprise, dla której będzie to już piąty hotel powstały we współpracy z Grupą Orbis, po ibisie Styles Wrocław, oraz ibisie, Mercure  i Pullmanie w Rydze. Budynek, w którym otwarty zostanie warszawski hotel został ukończony w ubiegłym roku i początkowo działać miał w nim biurowiec. Powierzchnia tego czternastokondygnacyjnego gmachu wynosi 11 tys. mkw.

Orbis rozpoczął też przygotowania do budowy własnego ibisa Styles na Solcu przy hotelu ibis Budget. Ma mieć on ok. 170 pokoi. Jak dotąd w stolicy nie działa żaden hotel pod marką ibis Styles, ale w ubiegłym roku podpisano umowy franczyzowe i zarządzania na dwa obiekty – na Woli przy hali Expo 2000 ze 120 pokojami i we Włochach z 214 pokojami, a jeszcze pod koniec 2015 roku umowę franczyzową na hotel w Morach ze 103 pokojami,  który działać ma pod nazwą ibis Styles Warszawa West.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *