Łukasz Płoszyński panelistą podczas Hotel Investment Trends Poland&CEE

Łukasz Płoszyński, członek zarządu polskiej sieci Focus Hotels, weźmie udział w panelu „Dzierżawa jako dynamiczny kierunek rozwoju hotelarstwa” podczas konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie się 17 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są miesięcznik „Hotelarz” i firma doradcza Horwath HTL.

Łukasz Płoszyński w Focus Hotels odpowiada za strategię rozwoju sieci, sprzedaż, marketing, dystrybucję oraz współpracę z kluczowymi partnerami. W sieci działa obecnie siedem obiektów, a w realizacji znajdują się kolejne cztery (w Sopocie, Bydgoszczy, Białymstoku i Lublinie). Pierwsza edycja Hotel Investment Trends Poland & CEE, będzie forum poświęconym inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele sieci hotelowych, funduszy, banków, pracowni architektonicznych i inwestorzy prywatni zainteresowanych polskim rynkiem hotelowym. Forum ma na celu ocenę potencjału inwestycyjnego polskiego rynku, zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami, tendencjami zarówno ściśle inwestycyjnymi, jak kwestie finansowania, czy też późniejszej sprzedaży. Podczas paneli i sesji tematycznych, eksperci z Polski i zagranicy będą dyskutowali nie tylko o potencjale rynku hotelowego czy kierunkach jego dalszej jego ekspansji, ale także wskażą najlepsze miejsca do inwestowania, hotele z największą stopą zwrotu z inwestycji, a także przeanalizują trendy panujące na sąsiednich rynkach. Sponsorem strategicznym wydarzenia jest Chopin Airport Development. Szczegóły wydarzenia na stronie www.hit-poland.pl  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *