Hamptony by Hilton na Ochocie i przy Dworcu Wschodnim

Przy Centrum Handlowym Reduta na Ochocie wybudowany zostanie hotel pod marką Hampton by Hilton ze 150 pokojami. Planowany jest też Hampton przy Dworcu Wschodnim – wynika z informacji „Hotelarza”.

Inwestorem Hamptona by Hilton Reduta przy ul. Mszczonowskiej na Ochocie jest spółka z Wólki Kosowskiej ASF, którą kieruje Wietnamczyk Tri Tue Dao. Kolejny hotel pod marką Hampton powstać ma na Pradze Południe w sąsiedztwie Dworca Wschodniego i fabryki Wedla. Obecnie w Warszawie działają dwa Hamptony na ul. Wspólnej i przy Okęciu, a budowa kolejnego rozpoczęła się już na Służewcu. W całej Polsce działa pięć hoteli Hampton by Hilton, a w przygotowaniu jest kolejnych dzisięć (trzy w Warszawie, dwa w Gdańsku oraz w Łodzi, Poznaniu, Olsztynie, Kaliszu i Oświęcimiu). Hilton Worldwide jest drugą po AccorHotels największą siecią hotelarską w Polsce z 2652 pokojami w 14 hotelach i kolejnymi ok. 1,4 tys. pokoi w 11 hotelach, które są w przygotowaniu. W Warszawie do 2020 roku planowanych jest ok. 30 hoteli z blisko pięcioma tysiącami pokoi. Jeszcze w tym roku otwarte mają być: Renaissance na Okęciu z 225 pokojami, Moxy na Pradze ze 141 pokojami, butikowy hotel Indigo z 60 pokojami na ul. Smolnej i ibis Styles na Grzybowskiej z 220 pokojami. Więcej o boomie hotelowym w Warszawie w sekcji Temat Numeru na str


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *