Nicolas Sarkozy pracuje w AccorHotels

Były prezydent Francji Nicolas Sarkozy dołączył do rady dyrektorów AccorHotels i stanął na czele nowo powołanego komitetu strategii międzynarodowej sieci. Komitet powstał w celu przyspieszenia ekspansji grupy i należących do niej marek. Sébastien Bazin, prezes AccorHotels, podkreślił, że międzynarodowe doświadczenie eksperckie byłego prezydenta i jego doskonała znajomość zagadnień geopolitycznych są olbrzymimi wartościami dla grupy.

– Cieszę się, że mogę pomóc w rozwoju prowadzącego do wzrostu międzynarodowego znaczenia firmy AccorHotels, jednej z największych firm we Francji. Sukces grupy, możliwy dzięki jakości zarządzania oraz doskonałym aktywom, jest przykładem na doskonałą jakość francuskiej firmy – powiedział Nicolas Sarkozy. Misją nowo stworzonego organu do spraw strategii międzynarodowej jest wspomożenie rozwoju całej sieci, jej poszczególnych marek i promocja przyjazdów turystycznych do Francji. Konkretne cele i skład komitetu mają zostać określone w przyszłości. Nicolas Sarkozy był prezydentem Francji w latach 2007-2012. Ubiegał się o nominację swojej centroprawicowej partii Republikanie również w zbliżających się wyborach. Odpadł jednak w prawyborach, zajmując w nich trzecie miejsce

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *