Mariusz Ładny najlepszym reveneu managerem w sieci Marriotta

Mariusz Ładny, zastępca dyrektora hotelu Courtyard by Marriott Airport w Warszawie, zdobył nagrodę Revenue Leader of the Year Award przyznaną przez sieć Marriott International wśród 115 hoteli franczyzowych w Europie.

W procesie oceny kandydatów do nagrody brane są pod uwagę wskaźniki finansowe hotelu, takie jak całkowity wzrost przychodu ze sprzedaży pokoi i usług cateringowych oraz wzrost RevPAR rok do roku. Na ostateczną punktację wpływ ma również postawa managerska kandydata, czyli umiejętność podejmowania decyzji cenowych z uwzględnieniem satysfakcji gości, dzielenie się wiedzą, wspieranie pracy zespołowej i relacji międzyludzkich, podejście do eliminowania przeszkód w celu poprawy wyników finansowych hotelu. – Hotel Courtyard od wielu miesięcy utrzymuje bardzo dobre wyniki finansowe – mówi Aneta Stępkowska, dyrektor generalna Courtyard by Marriott Airport. – Jednak sieć Marriott doceniła również zaangażowanie Mariusza w kształcenie młodych revenue managerów, jego innowacyjność w tworzeniu nowych produktów hotelu, a także zaangażowanie w działalność społeczną, która w naszym hotelu odgrywa bardzo istotną rolę

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *