Focus Hotels z kolejną umową dzierżawy hotelu   INWESTYCJE

Sieć Focus Hotels podpisała kolejną, czwartą już w tym roku umowę na otwarcie nowego hotelu. 94-pokojowy obiekt z zapleczem konferencyjnym w standardzie 3-gwiazdek powstać ma przy ul. Serafitek w Poznaniu. Inwestorem jest firma Goldfinch 4, a otwarcie zaplanowano na II kwartał 2018 roku.

Łukasz Płoszyński, członek zarządu Focus Hotels

Strony uzależniły czynsz od uzyskiwanych przychodów z działalności hotelu w 10-letnim okresie trwania umowy, jednak Focus Hotels szacuje, że czynsz w tym okresie wyniesie ok. 13,5 mln zł netto. To kolejna, czwarta już w tym roku umowa zawarta przez Focus Hotels. Od stycznia tego roku sieć podpisała umowy na obiekty w Sopocie i Warszawie oraz dołączenie do sieci historycznego hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy. Powstający Focus Hotel Poznań, będzie 13 obiektem sieci w kraju. Hotel powstanie przy ulicy Serafitek w Poznaniu, tuż obok terenów zielonych Parku Kurpińskiego. Obiekt dołączy do rodziny hoteli 3-gwiazdkowych, do której należą już obiekty w Gdańsku, Chorzowie, Szczecinie oraz Łodzi. Focus Hotel w Poznaniu zaoferuje gościom 94 pokoje, w tym pokoje w standardzie premium z widokiem na panoramę miasta, oraz zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny. Finalizację projektu zaplanowano na II kwartał 2018 roku. - Podpisanie tej umowy to kolejny sukces na obranej ścieżce rozwoju Focus Hotels. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie nowego inwestora, który docenił stosowany przez nas model biznesowy  – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels. Focus Hotels to należąca do Grupy Kapitałowej Immobile sieć hoteli biznesowych w Polsce. Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *