Nowa struktura organizacyjna Louvre Hotels Group w Polsce

Louvre Hotels Group w Polsce  działa w nowej strukturze organizacyjnej. Powstały trzy regiony, zarządzane przez dyrektorów regionalnych.


W związku z obecnym, jak i planowanym rozwojem Louvre Hotels Group w Polsce oraz optymalizacją procesów operacyjnych, Sebastien Denier, wiceprezes ds. operacyjnych na Europę Środkową i Północną podzielił dotychczasową strukturę organizacyjną w Polsce na trzy regiony i nominował dyrektorów regionalnych, którzy raportują bezpośrednio do niego.

Nominacje na nowe stanowiska otrzymali: Natalia Kukowska na stanowisko dyrektora regionu zachodniego, Grzegorz Uszycki dyrektora regionu centralnego i Jan Błoński dyrektora regionu południowego. Do ich obowiązków należy m.in. optymalizacja wyników finansowych hoteli, dbałość o wysoką jakość świadczonych przez nie usług, wspieranie motywacji zespołów hotelowych oraz przestrzeganie standardów i procedur: sieciowych i branżowych. Dyrektorzy regionalni współpracują także blisko z inwestorami hoteli działających pod markami Louvre Hotels Group: zarządzanych przez sieć i franczyzowych.

Jan Błoński, Dyrektor Regionu Południowego

hotele: Campanile Kraków, Campanile Katowice, Campanile Wrocław Centrum, Campanile Wrocław Stare Miasto i Campanile Nowy Targ  - Zakopane

Natalia Kukowska, Dyrektor Regionu Zachodniego

hotele: Campanile Bydgoszcz, Campanile Poznań i Campanile Szczecin

Grzegorz Uszycki, Dyrektor Regionu Centralnego

hotele: Golden Tulip Warsaw Centre, Campanile Warszawa, Première Classe Warszawa, Campanile Lublin , Campanile Łódź i wkrótce otwierany hotel Golden Tulip Warsaw Airport

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *