Adam Konieczny w Louvre Hotels Group

Adam Konieczny, przez ostatnie pięć lat szef polskiego oddziału firmy doradczej Christie&Co, został nowym dyrektorem ds. rozwoju sieci Louvre Hotels Group, odpowiedzialnym za obszar Polski i Europy Wschodniej. Będzie odpowiedzialny za rozwój nowych projektów poprzez podpisywanie umów franczyzy, zarządzania oraz najmu.


Adam Konieczny posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Swoja karierę zawodową rozpoczął pracując w DTZ (obecnie Cushman & Wakefield) jako konsultant branży hotelarskiej. W 2012 roku objął funkcję Business Development Managera na Polskę i Ukrainę w Christie & Co, a w 2013 roku został Country Head w tej samej firmie w biurze w Warszawie. Następnie zaangażowany był w liczne projekty doradcze, wyceny oraz wybór operatora hotelu. W 2016 roku, reprezentując jeden z funduszy amerykańskich, uczestniczył w sprzedaży dwóch 4-gwiazdkowych hoteli we Wrocławiu i Gdańsku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, oraz Sheffield Hallam University. Posiada również certyfikat z zakresu inwestycji hotelowych zdobyty na Cornell University, NY, School of Hotel Administration. Jest członkiem Królewskiego Instytutu  Dyplomowanych Rzeczoznawców.

Louvre Hotels Group posiada ponad 1 181 hoteli i ponad 100 000 pokoi w 51 krajach. W portfolio posiada 6 marek, od 1 do 5 gwiazdek:Première Classe, Campanile, Kyriad, Tulip Inn, Golden Tulip Royal Tulip. Sieć należy do Jin Jiang International Holding Co. Ltd., jednej z wiodących grup hotelowych i turystycznych w Chinach. Jing Jang jest piątą co do wielkości grupą hotelową na świecie.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *