Rozbudowa hotelu Bayjonn w Sopocie

Już za kilka tygodni zostanie oddana do użytku nowa część rozbudowanego hotelu Bayjonn w Sopocie. Uroczyste otwarcie planowane jest na jesień tego roku.


W butikowym hotelu Bayjonn położonym w centrum Sopotu, dobiega końca rozbudowa czwartego piętra. Spółka będąca właścicielem  hotelu zaplanowała dobudowę jednej kondygnacji, tak aby hotel w nowej odsłonie dysponował sześcioma  kondygnacjami, na których do dyspozycji gości będzie dwadzieścia osiem pokoi i jeden  apartament.

Nowo nadbudowana kondygnacja zostanie utrzymana w tym samym stylu, co pozostałe, ale w nieco innej kolorystyce. Do jej obudowy zostanie użyta, podobnie jak w przypadku pozostałych kondygnacji, żywica prasowana i blacha tytanowo-cynkowa, jednak tym razem w kolorze antracytu.

W hotelu wymieniono także wszystkie tapety i okładziny w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz w sali konferencyjnej. Odświeżeniu uległ również hol przy recepcji hotelu, zaś część pokoi w części nie podlegającej rozbudowie wzbogacono o tarasy dla gości. Przy okazji rozbudowy poprawiono również użyteczność parkingu dla gości.

Iwona Kmiecik, dyrektor zarządzająca hotelu, podkreśla, że prace wykonywane są z możliwie najmniejszą uciążliwością  dla gości. Z myślą o rekompensacie dla gości przebywających w hotelu obsługa przygotowała specjalne podarunki i niespodzianki. Rozbudowie towarzyszyć będzie również wymiana hotelowej windy na nową, znacznie cichszą i nowocześniejszą.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *