Najmłodsi przejmują stery w Vienna House

Z okazji Światowego Dnia Dziecka, 1 czerwca, dzieci obejmą kluczowe stanowiska w wybranych hotelach grupy Vienna House. Celem zamiany jest zobaczenie hotelu oczami dziecka, a z drugiej strony pokazanie najmłodszym jak w praktyce wyglądają codzienne obowiązki ich rodziców lub osób na co dzień pracujących w hotelarstwie. Na koniec dnia uczestnicy zabawy będą poszukiwać małego chochlika o imieniu Joh, który płata figle w hotelach grupy. Organizowane w ramach Dnia Dziecka aktywności są również związane z wprowadzeniem w Vienna House nowego konceptu dla dzieci.Podczas całego Dnia Dziecka najmłodsi goście obiektów Vienna House będą odkrywać, co jest najważniejsze dla dzieci w hotelu. To będzie szansa dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, aby przejąć obowiązki dyrektorów hoteli, recepcjonistów, menadżerów barów i restauracji, specjalistów ds. PR lub techników, a tym samym zainspirować branżę hotelarską do działań z zupełnie nową perspektywą. W akcji, w zależności od obiektu, mogą wziąć udział pociechy pracowników, partnerów biznesowych, gości, uczniowie sąsiednich szkół, dzieci blogerów oraz fanów na Facebooku, którzy otrzymają powiadomienie o wydarzeniu w mediach społecznościowych. Zadania czekające na uczestników będą różnorodne: od otwarcia porannego spotkania, przez prowadzenie konferencji prasowej, opracowania menu dla najmłodszych, tworzenia nowych, kreatywnych bezalkoholowych koktajli, aż po przyjmowanie gości w recepcji. Małych kierowników hoteli łatwo będzie rozpoznać po mundurkach i tabliczkach z imieniem. Dzieci będą miały określone zadania, a w ich wykonaniu będzie pomagał im opiekun.

"Chcemy, by dzieci poznały hotel poprzez zabawę. W Dzień Dziecka każdy obiekt Vienna House zaprasza do akcji najmłodszych gości, aby promować nową ofertę grupy adresowaną do nich” – mówi Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House. "Nigdy nie jest za wcześnie, aby kreować nowych miłośników branży hotelarskiej" – dodaje z uśmiechem Simoner.

Joh płata figle

Głównym bohaterem dnia będzie Joh. Joh to chochlik, który chowa się w każdym hotelu Vienna House i płata figle, od momentu gdy został odnaleziony w walizce przez boya hotelowego. Joh najchętniej pokazuje się najmłodszym. Dlatego właśnie 1 czerwca tak wiele dzieci we wszystkich hotelach będzie probować wyciągnąć go z jego kryjówki. Razem z Joh, mali goście mogą pokazać dorosłym, co dla nich liczy się w hotelu najbardziej.

W Vienna House będzie się działo!

W Dzień Dziecka najmłodsi goście Vienna House będą bawić się na największym hotelowym placu zabaw, malować ściany, poznawać hotel podczas poszukiwań chochlika Joh, próbować smakołyków z dziecięcego bufetu oraz pisać historyjki, które zostaną później opublikowane i udostępnione innym dzieciom poprzez mobilnego concierge’a. Na dzieci czeka również wiele upominków i niespodzianek.

W Niemczech, na przykład, Joh pojawi się w andel's by Vienna House Berlin. Tam pomoże dzieciom wykonywać ich odpowiedzialne zadania. Ponadto, 1 czerwca na dzieci czekać będzie konkurs artystyczny oraz ozdabianie pączków i babeczek. Dzieci wraz z Joh zaproszą do zbiórki pieniędzy, które zostaną przekazane placówce dla bezdomnych dzieci „Straßenkinder” w Berlinie. Dzień Dziecka w Vienna House Easy Braunschweig urozmaicą: dmuchana zjeżdżalnia, nuggetsy z kurczaka, frytki i lemoniada oraz zabawa taneczna dla dzieci. Z kolei w Vienna House QF Dresden, około 30 dzieci pod wodzą dwóch małych dyrektorów, zajmie się pieczeniem ciast, przygotowywaniem bezalkoholowych napojów i odprowadzeniem gości hotelowych do pokoi. Osoby, które w dniu 1 czerwca zameldują lub wymeldują się z Vienna House Limburg, otrzymają mały upominek dla swoich pociech. Dodatkowo, dzień umilą przerwy na kawę, podczas których serwowane będą ciastka w stylu eklerek lub oranżada w proszku, przywołujące gościom wspomnienia z dzieciństwa.

Hotel andel’s by Vienna House Lodz przyjmie najmłodszych gości w specjalnie przygotowanej recepcji. Dzieci będą miały do dyspozycji duży plac zabaw w lobby, a starsze z nich udadzą się na poszukiwania Joh. Zabawa zakończy się wspólnym układaniem wielkich puzzli. Uroczystość uświetni wspaniały poczęstunek dla wszystkich uczestników. W angelo by Vienna House Katowice dzieci wezmą udział w warsztatach tanecznych z Joh, a także dowiedzą się, jak produkowane są cukierki. W hotelu andel’s by Vienna House Cracow młodzi menedżerowie będą docierać do kolejnych stacji, otrzymując elementy układanki Joh, którą następnie wspólnie ułożą pod koniec zabawy.

W obu hotelach przy paryskim Disneylandzie – Vienna House Dream Castle oraz Vienna House Magic Circus – dzieci wraz z szefem kuchni i Joh stworzą nowe menu dla najmłodszych gości. W Bukareszcie odbędzie się konkurs kolorowania Joh oraz malowanie twarzy. Hotel andel’s by Vienna House Prag przygotowuje we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową konferencję prasową, podczas której dzieci obejmą wiodące role. Zajmą się one otwarciem i prowadzeniem spotkania, obsługą bufetu, nadzorowaniem działań w mediach społecznościowych, a także wdrażaniem pomysłów innych dzieci.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *