Dobry start hotelu Number One w Gdańsku

Niedawno otwarty 3-gwiazdkowy hotel Number One na Wyspie Spichrzów w Gdańsku udanie zadebiutował na rynku. W minioną majówkę hotel odnotował 100% obłożenia, a średnia z 68 opinii w serwisie Booking.com to 9,1.

Otwarty w kwietniu hotel Number One został wybudowany w ramach inwestycji Nowa Motława zrealizowanej przez Dekpol.  Zarządza nim powiązana ze spółką - firma City Apart Management. W pierwszym miesiącu funkcjonowania hotel odwiedziło już 1245 osób, natomiast w majowy weekend odnotował on 100% obłożenia.

Hotel Number One oferuje 172 pokoje sprzedawane w systemie condo, w tym jedno i dwupokojowe studia o powierzchni od 22 do 44 m2.

Nabywcom pokoi w Number One Dekpol oferuje roczny zwrot w wysokości minimum 5 proc. przez 15 lat. Zakłada, że obłożenie będzie wynosiło co najmniej 65 proc., a średnie ceny 265 zł, co dawać miało by inwestorom zwrot nawet na poziomie 8,7 proc.

Cały kompleks Nowa Motława składa się z pięciu budynków, w dwóch znajduje się hotel, a w trzech bezpośrednio nad rzeką ulokowane zostaną apartamenty Nowa Motława. Całość, zaprojektowana przez biuro architektoniczne KD Kozikowski, inspirowana jest historyczną zabudową wyspy z zabytkowymi spichlerzami, do których nawiązują m.in. dwuspadowe dachy oraz drewniana stolarka okienna. Projekt pokoi przygotowała Paulina Czurak z pracowni Ideograf, a projekt części wspólnych – Jan Sikora z Sikora Wnętrza.

– Niezwykle cieszą nas pozytywne oceny klientów, które stanowią dla nas ogromną motywację do dalszej pracy. Aktualnie szykujemy się do otwarcia sezonu wakacyjnego. Z tej okazji przygotowaliśmy ciekawe pakiety pobytowe, m.in. Włoski Weekend, Gdańsk Around oraz Gdańsk Trotter, które obejmują szereg dodatkowych atrakcji typu wejściówki do muzeów czy specjalne zabawy terenowe z nagrodami.  Jednocześnie 1 lipca planujemy otwarcie hotelowej Strefy Wellness z basenem, saunami, siłownią i zabiegami SPA – mówi Dariusz Radtke, prezes zarządu City Apart Management, spółki zarządzającej Hotelem Number One w Gdańsku.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *