Na warszawskim Ursynowie powstanie 180-pokojowy aparthotel

J.W. Constructions zamierza jeszcze w tym roku rozpocząć budowę dużego aparthotelu na Ursynowie. 180-pokojowy budynek ma powstać u zbiegu Pileckiego i Puławskiej w Warszawie i podobnie jak inne inwestycje hotelarskie tego dewelopera sprzedawany ma być w systemie condo.


Działka na której obiekt powstanie jest nietypowa. Jej długość wzdłuż ulicy Pileckiego to niemal 250 metrów, ale szerokość to jedynie 30 m. Projektanci z biura A8 Architektura Piotr Lewandowski zadbali o to, aby długi gmach nie był monotonny, w trzech miejscach elewację przepleciono przeszkleniami. W centralnej części budynku, za którym będzie kryć się główna recepcja, ma mieć coś w rodzaju ogrodu na dachu nad wejściem do recepcji.

Budynek sprzedawany będzie w systemie condo. W aparthotelu zaplanowano 180 lokali, kilka najmniejszych będzie miało metraże zaczynające się od zaledwie 17 m kw, większość - 20-30 m kw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *