Mera Spa już jako Marriott Resort Sopot

Od 29 maja tego roku Mera Spa, hotel leżący przy sopockiej plaży, dołącza do największej sieci hotelarskiej na świecie, Marriott International. Będzie to drugi flagowy hotel w Polsce, po warszawskim Marriott Hotel.

Otwarty w 2012 roku Mera Spa Hotel jest uznawany za jeden z najlepszych hoteli w Polsce. Jego wejście do sieci Marriott jest wynikiem podpisania w październiku ubiegłego roku umowa między właścicielem obiektu firmą Vastint Polska, operatorem – Legend Hotels Polska oraz Marriott International.

„Jestem głęboko przekonany, że goście z zadowoleniem przyjmą tę zmianę i nadal będą wybierać nasz hotel, jako preferowany cel wakacyjny. Cieszymy się z aktualnej współpracy z firmą Marriott i sądzę, że i ten projekt okaże się sukcesem "- powiedział Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Polska.

W związku z przyłączeniem hotelu do sieci Marriott w budynku hotelowym przeprowadzone zostały prace modernizacyjne. Aranżacja wnętrz została częściowo zmieniona. Zmiany adaptacyjne objęły wszystkie pokoje hotelowe, które zyskały udogodnienia gwarantowane przez hotele zrzeszone w Marriott.

„Wszystkie zmiany wyglądu hotelu przeprowadzane są z najwyższą dbałością o detale, zależy nam bardzo, aby nasi dotychczasowi goście, ale także i ci, którzy dołączą do nas od dziś, czuli się w hotelu nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim blisko natury” – dodał Kamil Lipski, dyrektor marketingu i sprzedaży Mera Spa Hotel.

Oprócz zmian aranżacyjnych Mera Spa Hotel poprawił również swoje standardy usług oraz menu, które zostało zaprojektowane w taki sposób, aby odzwierciedlić bardziej międzynarodowy i biznesowy charakter hotelu.

„Przystąpienie do rodziny Marriott International pozwala wzbogacić nasze standardy i oferty przez cały rok. Mera SPA, to marka sama w sobie, dzięki której Mera Spa Hotel zbudował swoją silną reputację w ciągu ostatnich 5 lat. Właśnie dlatego umowa przewiduje pozostawienie nazwy Mera SPA wraz z logotypem, podczas gdy hotel otrzyma nowe logo Marriott. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie z myślą o naszych dotychczasowych Klientach "- powiedział Michael JJ Stenner, dyrektor generalny Mera Spa Hotel.

Czterokondygnacyjny budynek o powierzchni 17 000 m2 dysponuje 145 pokojami i apartamentami. Do dyspozycji gości oddane są także dwie restauracje, centrum konferencyjne oraz trzy kryte baseny, a także otwarty basen na dachu hotelu. Największą atrakcją kompleksu jest strefa Wellness & SPA, posiadająca 35 pokoi zabiegowych i gabinetów kosmetycznych, strefę relaksacyjną z takimi funkcjami jak sauny oraz wanny z hydromasażem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *