Trzylecie DoubleTree by Hilton Warszawa – garden party z yogą

Hotel DoubleTree by Hilton Warszawa świętował swoje trzecie urodziny. Połączył je z Międzynarodowym Dniem Jogi z udziałem wielu, mniej i bardziej znanych celebrytów.

Thirty Fashion

W zielonym ogrodzie hotelu można było poćwiczyć jogę, 3/4 dance (w rytmie walca) oraz bodyART z instruktorami i gwiazdami zafascynowanymi medytacją.

Paulina Sykut-Jezyna i dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Warszawa Miroslaw Moczarski.

Wydarzenie poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna, a w imprezie brali udział m.in. Anna Mucha, DJ Adamus, Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Dr Krzysztof Gojdź, Piotr Zelt, Anna Piszczałka, Mateusz Maga, Paulina Koziejowska, Klaudia Wiśniowska, Agnieszka Mrozińska, Misheel Jargalsaikhan, Marta Tomczak i Patrycja Wieja (zwyciężczyni 1 edycji Projekt Lady, na co dzień trenerka fitness). Z recitalem przy akompaniamencie fortepianu wystąpił Wojtek Ezzat – finalista X Factor. Wśród gości, którzy odwiedzili hotel DoubleTree by Hilton rozlosowano vouchery na pobyt weekendowy, vouchery na zabiegi w hotelowym The SPA, ekskluzywną biżuterię od Artelioni, herbaty od Five o’clock, niespodzianki od Image4you i weekend z Audi od Krotoski-Cichy Warszawa.

Paulina Koziejowska

 

Klaudia Wiśniowska

 

Misheel Jargalsaikhan

Agnieszka Włodarczyk

 

Patrycja Wieja i Marta-Tomczak

Anna Mucha

Piotr Zelt z partnerką Katarzyną Krawczyk

I wreszcie trochę jogi celebrytów

oraz recital przy akompaniamencie fortepianu Wojtka Ezzat – finalisty

X Factor.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *