Erbud wybuduje Lake Hill Resort & Spa za 49 mln zł

Erbud ogłosił podpisanie kontraktu na budowę jako generalny wykonawca kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego Lake Hill Resort & Spa w Kotlinie Jeleniogórskiej o wartości 49 mln zł. Pierwszy z dwóch budynków zrealizowany ma być do końca lipca 2018 r.

Lake Hill Resort & SPA ze 173 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo z gwarantowaną 8-proc. stopą zwrotu rocznie przez 10 lat zlokalizowany jest nad brzegiem Zalewu Sosnówka w sąsiedztwie Karkonoszy. W kompleksie znajdą się m.in. restauracja, strefa medi & SPA z basenem wewnętrznym i zewnętrznym oraz zaplecze konferencyjne. Apartamenty z ogródkiem, balkonem lub tarasem i miejscem parkingowym rozmieszczone będą w dwóch budynkach. Pierwszy Erbud wybudować ma, według umowy, do 31 lipca 2018 r. , a drugi „zgodnie z harmonogramem budowy”. Inwestorem Lake Hill Resort & SPA jest Artur Kozieja, założyciel firmy Europlan,  która od 2004 r.  zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Sprzedaż apartamentów Lake Hill Resort & SPA prowadzi firma Wprost Nieruchomoś      

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *