Bursztynowy hotel w Jarosławcu

W nadmorskim Jarosławcu otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Szlak Bursztynowy – Luxury Boutique & Amber SPA z 35 pokojami i pierwszym w Polsce SPA by Succinite oferującym kilkadziesiąt rytuałów na bazie kosmetyków z naturalnego bursztynu bałtyckiego.

Holel zlokalizowany jest 150 m od morza w sąsiedztwie Muzeum Bursztynu. Oferuje trzy rodzaje pokoi, wykonanych przez lokalnych rzemieślników: Yacht (meble ze sklejki jachtowej), Rustic (stare drewno rozbiórkowe, elementy lin jutowych) i Premium (meble z ręcznie szczotkowanego dębu, skóra naturalna).  Każdy wyposażony jest m.in. w mobilny głośnik Bose Soundlink z limitowanej edycji miedzianej. W hotelu znajduje się restauracja Regionalna oferująca wybór lokalnych produktów (warzywa z własnego gospodarstwa, miody z własnej pasieki, sery, ekologiczne jaja, chleby na zakwasie) oraz restauracja a’la carte Morskie Opowieści, w której można spróbować dań z dodatkiem bursztynu w różnych postaciach. Od września do dyspozycji klientów biznesowych będą też dwie sale konferencyjne na 100 i 10 osób z możliwością połączenia. Część wellness składa się z tężni solnej, sauny bursztynowej i fińskiej, strefy cardio oraz zewnętrznej i wewnętrznej strefy wypoczynku W SPA by Succinite dzięki specjalnej linii kosmetyków przygotowanych przez markę Succinite każdy masaż i zabieg jest powiązany z bursztynem bałtyckim. SPA by Succinite to całościowa koncepcja obejmująca również wykończenie wnętrz naturalnie wypłukanym przez Bałtyk drewnem, z zachowaniem tradycji architektonicznych Pomorza. W najbliższych latach koncept będzie pojawiał się w kolejnych hotelach, głównie w pasie nadmorskim.

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *