Best Western mniejszy o dwa hotele

  Z sieci Best Western wyszły dwa hotele: Bonum w Gdańsku i Villa Aqua w Sopocie zarządzane przez Dobry Hotel. W sieci pozostał trzeci trójmiejski obiekt z portfolio Dobrego Hotelu działający w ramach BW – Best Western Plus Arkon Park w Gdańsku.

Hotel Bonum z 32 pokojami ulokowany jest w ciągu kamienic na gdańskiej Starówce, a Villa Aqua z 50 pokojami znajduje się obok sopockiego kompleksu basenowego Aqua Park. Dobry Hotel zdecydował się pozostawić w sieci hotel o podwyższonym standardzie - Best Western Plus Arkon Park z 81 pokojami, działający w zespole budynków biurowych Arkońska Business Park w Gdańsku Oliwie. Wszystkie trzy hotele weszły do sieci Best Western w 2011 r. W ramach Best Western w Polsce działa obecnie 25 hoteli z ok. 2,3 tys. pokoi. Najnowszym, otwartym w czerwcu, hotelem Best Western jest Mariacki w Katowicach z 46 pokojami. Jeszcze latem planowane jest otwarcie Rezydencji Gubałówka z 64 pokojami w Kościelisku, która działać będzie w ramach soft brandu Best Western Premier Collection. W przyszłym roku sieć powiększyć ma się o – należący do tego samego właściciela co Rezydencja Gubałówka – 3-gwiazdkowy hotel Best Western w Zakopanem przy ul. Chałubińskiego z 50 pokojami oraz o – zarządzany przez Dobry Hotel – 4-gwiazdkowy Best Western Premier we Wrocławiu z 64 pokojami w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP.    

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *