Sabina Bartyzel szefową hoteli midscale AccorHotels na Węgry

 

Sabina Bartyzel, dotychczasowa dyrektor regionalna hoteli z segmentu midscale  AccorHotels/Orbis na Polskę Południową i dyrektor generalna Mercure Kraków objęła stanowisko area general manager midscale na Węgry.

 

 

Sabina Bartyzel związana jest z siecią Orbis od 17 lat. Zaczynała pracę Novotelu Centrum Kraków, potem była zastępcą dyrektora i dyrektorem ibisa Centrum Kraków, w 2011 r. została dyrektorem Novotelu Kraków Centrum, a następnie dyrektorem hotelu Novotel Kraków City West.  W 2014 roku objęła stanowisko dyrektora regionalnego hoteli midscale (Novotel i Mercure) Orbisu na Polskę Południową. W ub.r. dołączyła do swoich obowiązków zarządzanie nowo otwartym hotelem Mercure Kraków Stare Miasto (Debiut Roku 2016 w rankingu „Hotelarza”).  Teraz objęła stanowisko dyrektora regionalnego hoteli AccorHotels z segmentu midscale na Węgrzech i jednocześnie dyrektora generalnego hotelu Mercure Budapeszt Korona.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.