Best Western mniejszy o dwa hotele

Zsieci Best Western wyszły dwa hotele: Bonum w Gdańsku i Villa Aqua w Sopocie, którymi zarządza Dobry Hotel. W sieci pozostał trzeci trójmiejski obiekt z portfolio Dobrego Hotelu – Best Western Plus Arkon Park w Gdańsku.

Hotel Bonum z 32 pokojami ulokowany jest w ciągu kamienic na gdańskiej Starówce, a Villa Aqua z 50 pokojami znajduje się obok sopockiego kompleksu basenowego Aqua Park. Dobry Hotel zdecydował się pozostawić w sieci hotel o podwyższonym standardzie – Best Western Plus Arkon Park z 81 pokojami, działający w zespole budynków biurowych Arkońska Business Park w Gdańsku-Oliwie. W sieci Best Western działa obecnie 25 hoteli z 2,3 tys. pokoi. Najnowszym, otwartym w czerwcu, hotelem Best Western jest Mariacki w Katowicach z 46 pokojami. Jeszcze latem planowane jest otwarcie Rezydencji Gubałówka z 64 pokojami w Kościelisku, która działać będzie pod soft brandem Best Western Premier Collection. W przyszłym roku sieć powiększyć ma się o – należący do tego samego właściciela co Rezydencja Gubałówka – hotel Best Western w Zakopanem przy ul. Chałubińskiego z 50 pokojami oraz o – zarządzany przez Dobry Hotel – Best Western Premier we Wrocławiu z 64 pokojami w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. Wyjaśnienie. W czerwcowym wydaniu „Hotelarza” w informacji o otwarciu Best Western Hotel Mariacki omyłkowo napisaliśmy, że nastąpiło to 20 maja, podczas gdy otwarty został 20 czerwca. Informację tę zatytułowaliśmy, z bliżej nieznanych przyczyn, ,„Otwarto Best Western w Krakowie” (ale już w pierwszym zdaniu wyjaśniliśmy, że chodzi oczywiście o Katowice). Wszystkich zainteresowanych i zdezorientowanych przepraszamy

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *