W Sosnówce Seidorf Mountain Resort i Lake Hill Resort

W Sosnówce w Kotlinie Jeleniogórskiej powstaje kompleks aparthotelowy Seidorf Mountain Resort, w którym docelowo znajdzie się ok. 250 apartamentów sprzedawanych w systemie condo i 14 domów.

Pierwszy etap z 11 apartamentami otwarty ma być w listopadzie, w drugim etapie do końca 2018 r. ruszyć ma 5-gwiazdkowy hotel Seidorf z 27 apartamentami i strefą rekreacyjną, a w 2019 r. planowane jest oddanie kolejnych 210 apartamentów. Apartamenty sprzedawane są z gwarancją 8 proc. zwrotu rocznie przez 15 lat. Do końca 2018 r. uruchomiony ma zostać główny budynek hotelowy ze strefą rekreacyjną (dwa baseny wewnętrzne, jeden zewnętrzny, strefa wellness, cztery sauny, siłownia i fitness, restauracja i lobby bar) oraz z 27 apartamentami w 5-gwiazdkowym standardzie. W ostatnim etapie, którego ukończenie planowane jest do grudnia 2019 r., oddana ma być część z 210 apartamentami od 20 do 45 m kw. oraz 14 górskich domów o pow. 180 m kw. W kompleksie znajdą się też korty tenisowe i winnica. Do 2022 r. w Seidorf Mountain Resort powstać mają nowoczesne stoki narciarskie, w sumie blisko 10 km tras narciarskich z pięcioma wyciągami kanapowymih. Nazwa resortu Seidorf pochodzi od przedwojennej nazwy Sosnówki. Inwestorem Seidorf Mountain Resort jest Grupa INWIND Polska, do której właścicieli należy sieć Billy’s American Restaurants oraz firma Premium Motors Centrum Samochodów BMW w Gdańsku. W Sosnówce planowane jest też otwarcie kompleksu Lake Hill Resort & SPA ze 173 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo z gwarantowaną 8-proc. stopą zwrotu rocznie przez 10 lat. Kompleks za 49 mln zł wybuduje firma Erbud. Pierwszy etap ma być ukończony do lipca przyszłego roku

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *