Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA z 5-gwiazdkowym Pałacem Odrowążów został wybrany Najlepszym Luksusowym Hotelem SPA i Najlepszym Luksusowym Wellness SPA w Polsce w konkursie World Luxury SPA Awards 2017.

Ogłoszenie wyników odbyło się w podczas uroczystej gali w JW Hotel Marriott Hanoi w Wietnamie. Hotel Manor House SPA wygrał w dwóch kategoriach:  Best Luxury Hotel Spa – Country Winner oraz Best Luxury Wellness Spa – Country Winner. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów z całego świata, zarówno gości hotelowych, jak i konsultantów branżowych. W tegorocznej edycji oddano ponad 100 tys. głosów. – Bardzo cieszy nas otrzymanie tytułów Najlepszego Luksusowego Hotelu SPA i Najlepszego Luksusowego SPA w Polsce. Tym bardziej, że kolejny raz zwyciężamy w konkurencji krajowej. Stawiamy na unikatową ofertę, jakość usług oraz profesjonalizm całego zespołu Manor House SPA i ta filozofia się sprawdza. Nagrody w prestiżowym konkursie o zasięgu międzynarodowym to potwierdzenie, że stworzyliśmy miejsce, które jest doceniane nie tylko na rodzimym rynku, ale i przez ekspertów z całego świata – mówi Grażyna Wrona, prezes Manor House SPA.

Kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA w Chlewiskach to 5-gwiazdkowy Pałac Odrowążów i 4-gwiazdkowy hotel w Stajni Platera i Termach Zamkowych. Całość jest otoczona 10-hektarowym, zabytkowym parkiem z energetycznym Ogrodem Medytacji. Jest to kompleks dla dorosłych bez dzieci, przyjazny weganom i alergikom. Działa tu holistyczne SPA i unikatowa Akademia Holistyczna Alchemia Zdrowia z innowacyjnym programem odmładzającym, który pobudza naturalne umiejętności organizmu do regeneracji. Jest to także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30 tys. jednostek w skali Bovisa. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych, które wzmacniają siły witalne organizmu. Atutami kompleksu są m. in. koncerty na gongi i misy tybetańskie, bezchlorowy basen,  seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich, słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce SPA, czy lecznicze kąpiele ofuro w głębokich wannach. Stworzono tu także autorską Dietę Życia opierającą się na różnych stylach odżywiania, w tym na diecie niełączenia i zgodnej z grupą krwi..

Światowym zwycięzcą w kategorii SPA of the Year 2017 zostało Harnn Heritage SPA w wietnamskim InterContinental Danang Sun Peninsula Resort. W kategorii Luxury Hotel SPA wygrał Carisma Spa & Wellness International na Malcie, w kategorii Luxury Resort SPA –  So Spa w indonezyjskim Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort,  Luxury Wellness SPA – Heavenly Spa by Westin  w The Westin Resort Nusa Dua na Bali, Luxury Medical SPA – 1711 Ti Sana Detox Retreat & SPA we włoskim Calco, a Luxury Fitness SPA – Este Fitness & Spa w Sofii.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *