Wybrano dyrektorkę powstającego Hamptona by Hilton Oświęcim

W sierpniu ruszyło biuro pre-opening nowego hotelu marki Hampton by Hilton zarządzanego przez firmę Hotel Professionals Management Group. Dyrektorem nowego obiektu, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2018 r. została Joanna Garner, ostatnio zarządzająca Pałacem Bonerowskim w Krakowie.


Jako dyrektor generalny wcześniej otwierała hotele sieci Qubus – w Kielcach w 2006 r. i w Bielsku-Białej w 2009 r. Karierę w sektorze hotelarskim rozpoczynała w Polsce w 1994 r., obejmując stanowiska recepcyjne. Następnie doświadczenie zdobywała w Anglii, gdzie przez 8 lat pracowała na stanowiskach zarządczych, zarówno w obiektach sieciowych, jak i prywatnych, w tym m.in. jako manager Hotelu Holiday Inn Express. W latach 2013-2016 pełniła funkcję dyrektora 4-gwiazdkowego hotelu Olympic w Ustroniu, a w roku 2017 podjęła się zarządzania Pałacem Bonerowskim w Krakowie.

– Doświadczenie Joanny w procesie przygotowania do otwarcia nowych obiektów, jest dla nas niezwykle ważne, w szczególności w przypadku takiego produktu jakim jest Hampton by Hilton Oświęcim. Jako pierwsi wprowadzamy na ten rynek jakość i standard sieciowy – znajomość procesu pre-openingu jest w tym przypadku kluczowa, a udokumentowane kompetencje zarządcze Joanny przełożą się na sukces projektu. Za miesiąc planujemy rozpoczęcie rekrutacji pozostałego personelu hotelu – mówi Guy Simmons, dyrektor operacyjny i Partner w spółce Hotel Professionals Management Group.

Hampton by Hilton Oświęcim położony w sercu miasta, tuż przy wjeździe do Starego Miasta, zaoferuje gościom 120 pokoi, restaurację, lobby bar oraz trzy sale konferencyjne. Obok obiektu w Gdańsku Oliwie to drugi hotel marki Hampton zarządzany przez spółkę Hotel Professionals Management Group.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *