WROCŁAW: powstanie Park Inn przy Torze Wyścigów Konnych?

Powraca temat budowy hotelu, który miał działać we Wrocławiu pod marką Park Inn od 2012 r. Jego inwestor Mirosław Nelle, właściciel Przedsiębiorstwa Ogólnobudowlanego Nelle, złożył wniosek o pozwolenie na budowę hotelu z częścią handlową.

Hotel zlokalizowany ma być przy ul. Zwycięskiej, naprzeciwko Toru Wyścigów Konnych na Partynicach przy głównej drodze z centrum miasta do autostrady. Zaprojektowany zostanie przez Biuro Architektoniczne Bzdęga-Wiśniewski, które było autorem projektu hotelu Park Inn. Przewidywał on 206 pokoi, centrum konferencyjno- bankietowe o powierzchni ponad 800 m kw., część fitness, restaurację, bar i duże powierzchnie parkingowe. Umowa między Przedsiębiorstwem Ogólnobudowlanym Nelle a siecią Rezidor Group, która miała nim zarządzać, została podpisana w połowie 2009 r., a hotel ukończony przed Euro 2012. Ostatecznie inwestorowi nie udało się zdobyć finansowania na ten projekt. Teraz powrócił do tego pomysłu, ale nie wiadomo na razie, czy hotel działać będzie pod marką Park Inn

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *