W niedzielę, 3 września, pracownicy Louvre Hotels Group, po raz drugi wzięli udział w Poland Business Run, największym charytatywnym biegu biznesowym w Polsce, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach.
Dziewięć 5-osobowych drużyn wystartowało w sztafetach w: Warszawie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Biegacze reprezentowali warszawski kompleks hoteli: Golden Tulip, Campanile i Première Classe oraz hotele: Campanile Bydgoszcz, Campanile Lublin, Campanile Łódź, Campanile Katowice, Campanile Poznań, Campanile Szczecin i warszawską centralę Louvre Hotels Group. Niemal połowa z nich, bo 21 osób, wzięło udział już po raz drugi, doceniając nie tylko szansę na aktywne spędzenie czasu, ale także możliwość włączenia się w tą szlachetną ideę. – Business Run jest biegiem innym niż wszystkie. Nie biegniemy dla zwycięstwa, nie dla rekordowego czasu, a dla wsparcia potrzebujących. Cieszę się, że swoim zaangażowaniem mogę zmienić kogoś życie na lepsze – mówi jeden z pracowników, Michał Dąbkowski.
Do czerpania przyjemności z biegania, już od dwóch lat, zachęcają pracowników Sebastien Denier, wiceprezes ds. operacyjnych na Europę Środkową i Północną oraz Beata Nawrot, dyrektor sprzedaży sieci na Polskę. Dzięki firmowym startom, nie tylko w Poland Business Run, ale i w Runmageddon, z sukcesem promują w sieci aktywny i zdrowy tryb życia.
Dodaj komentarz