„Mercure Fashion Night & Polska Akademia Mody” w Mercure Poznań Centrum

W hotelu Mercure Poznań Centrum odbyła się kolejna odsłona Mercure Fashion Night, tym razem we współpracy z Polską Akademią Mody. Uroczystą galę poprowadziła Karolina Szostak –  prezenterka telewizyjna Polsatu, a w wydarzeniu wzięła udział m.in. Teresa Rosati, jedna z najlepszych polskich kreatorek mody.


6. września w hotelu Mercure Poznań Centrum spotkały się osobowości ze świata kultury, sztuki, biznesu i mody, aby wspólnie uczestniczyć w pokazach najnowszych kolekcji oraz wręczeniu statuetek dla najzdolniejszych polskich projektantów i kreatorów.
Wielką galę mody Mercure Fashion Night rozpoczęła Karolina Szostak od przywitania zgromadzonych gości i przedstawienia historii marki. Na scenie pojawił się również dyrektor hotelu Mercure Poznań Centrum Sebastian Marona, który opowiedział 
o idei marki Mercure. – Głównym celem sieci Mercure jest łączenie mody i hotelarstwa oraz zapewnianie gościom usług najwyższej jakości. Dzisiejszy wieczór pokazuje, że udaje nam się to znakomicie – zaznaczył. Istotnym punktem Mercure Fashion Night było wystąpienie wiceprezesa Polskiej Akademii Mody, Dominika Górnego, który poprowadził prezentację pokazów oraz galę wręczenia nagród dla najlepszych projektantów i projektantek.

Podczas Mercure Fashion Night można było obejrzeć kolekcje polskich kreatorów mody, a statuetkę Super Złotej Pętelki za swoje kolekcje otrzymały ikony polskiej mody – Teresa Rosati i Ewa Minge.  Mercure Fashion Night to seria ekskluzywnych wydarzeń modowych organizowanych we współpracy z polskimi projektantami. Ideą wydarzenia jest przedstawienie artystów, których twórczość dowodzi, że moda jest ponadczasową sztuką użytkową i może wpisać się w hotelowy design.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *