IGHP zaprasza hotelarzy na spotkania w Kielcach i w Bydgoszczy

POD PATRONATEM HOTELARZA

Już w przyszłym tygodniu odbędą się kolejne dwa wydarzenia regionalne organizowane przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Tym razem hotelarze spotkają 18 września w Kielcach, a dzień później w Bydgoszczy. Udział jest bezpłatny.

Hotelarze z regionu świętokrzyskiego spotkają się w Kielcach w hotelu Best Western Grand Hotel 18 września 2017 (poniedziałek), w godzinach 11:00 – 14:00. Natomiast 19 września, w godzinach 11:00 – 14:00 odbędzie się spotkanie regionu kujawsko-pomorskiego w City Hotel Bydgoszcz. Głównymi tematami poruszanymi w trakcie najbliższych spotkań w regionach będą prawa autorskie i pokrewne, zatrudnianie obcokrajowców czy grupa zakupowa. Mec. Łukasz Łyczkowski przybliży temat RODO, który cieszy się największym zainteresowaniem branży. Z kolei w Kielcach przedstawiciel firmy Ecolab opowie, dlaczego warto inwestować w profesjonalną chemię hotelową, natomiast w Bydgoszczy przedstawiciel firmy Blycolin Textile Services Sp. z o.o przedstawi sposoby zarządzania tekstyliami. Dyskusje tradycyjnie zakończy networking przy kawie.

We wrześniu miały już miejsce dwa spotkania IGHP: 5 września w hotelu ibis Styles Wrocław Centrum dyskutowali przedstawiciele branży w regionu dolnośląskiego, a 7 września w Hotelu Vulcan w Szczecinie z regionu zachodniopomorskiego. IGHP zaprasza wszystkich właścicieli i dyrektorów hoteli w danym regionie. Nie trzeba być członkiem Izby. Zgłoszenie udziału odbywa się drogą mailową: ighp@ighp.pl. Spotkanie jest bezpłatne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *