W październiku otwarcie 325 pokojowego aparthotelu w Warszawie   OTWARCIA

Z początkiem października pierwszych gości przyjmie City Comfort, wybudowany na Woli przez Dantex aparthotel z 325 pokojami pod krótkoterminowy wynajem. Operatorem budynku jest ZZN należący do międzynarodowej grupy kapitałowej City Service SE, notowanej na warszawskiej GPW.


Pokoje w obiekcie komercjalizowane są w formule condo. Deweloper oferuje 7-procentowaną stopę zwrotu przez pierwszych pięć lat. Obiekt z „mikroapartamentami” o powierzchni od 14 do 31 mkw. (9,5 – 10,5 tys. zł za mkw.) powstał przy wybudowanym przez Dantex Osiedlu Dobrolin.Aparthotel w 7-piętrowym budynku w ramach osiedla zlokalizowanego w obrębie ul. Wolskiej i Jana Kazimierza oferował będzie usługi room service, restaurację, sale konferencyjne, a także dostęp do fitnessu i sauny (od grudnia 2017) oraz parking.
– W Warszawie od lat obserwujemy wzrost liczby osób odwiedzających stolicę w celach turystycznych i biznesowych. Istnieje zatem rosnące zainteresowanie alternatywnymi usługami hotelowymi. Nasz plan zakłada atrakcyjne ceny wynajmu, które będą kształtować się na poziomie 129 - 169 zł za nocleg.– mówił w lutym tego roku Marek Roefler, prezes firmy Dantex.

Obiektem zarządzać będzie spółka ZZN – Zespół Zarządców Nieruchomości wchodząca w skład międzynarodowej grupy City Service, która działa od 1997 roku i świadczy usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami w Europie o łącznej powierzchni ponad 30 mln mkw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *