Hilding Anders sponsorem złotym Hotel Trends Poland&CEE 2017

Hilding Anders, firma produkująca od 75 lat najwyższej jakości łóżka i materace, dołączyła do grona sponsorów złotych organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.


Hilding Anders produkuje łóżka i materace spełniające zróżnicowane potrzeby odbiorców tworząc produkty najwyższej jakości dla całych rodzin oraz dla luksusowych i bardzo wymagających hoteli i zamożnych odbiorców znajdując rynki zbytu od Skandynawii aż po Azję. Główna siedziba Hilding Anders mieści się w Szwecji, ale koncert działa obecnie w ponad 40 krajach, zatrudniając łącznie kilkanaście tysięcy pracowników. Polska fabryka materacy Hilding Anders w Murowanej Goślinie pod Poznaniem to obecnie najnowocześniejsza fabryka w całym koncernie.

Pierwszego dnia konferencji odbędzie się pięć paneli dyskusyjnych, poświęconych m.in. Polsce jako najgorętszemu rynkowi inwestycyjnemu w Europie Środkowo-Wschodniej, soft brandom, markom luksusowym, rynkowi hoteli resortowych, a także ocenie rynku według dyrektorów generalnych polskich hoteli. Wieczorem odbędzie się gala, na której zostaną ogłoszeni zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2017 (trwa już przyjmowanie zgłoszeń, więcej na: www.hoteltrends.pl/konkurs ). Drugi dzień, bardziej warsztatowy, będzie się składał z trzech równoległych sesji, a każda z nich z trzech modułów. Jedna z sesji – pod patronatem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, poświęcona będzie kwestiom bezpieczeństwa hoteli i w hotelach (nowym regulacjom dotyczącym ochrony danych osobowych, zagrożeniom terrorystycznym, przepisom przeciwpożarowym). Druga sesja dotyczyła będzie gastronomii hotelowej, a trzecia zagadnień inwestycyjnych.  Partnerem merytorycznym wydarzenia jest CBRE – największa na świecie firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *