Marzena Kijak dyrektorem powstającego Hamptona by Hilton Old Town w Gdańsku

Marzena Kijak, dotychczasowa dyrektor generalna hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie została dyrektorem hotelu Hampton by Hilton Old Town w Gdańsku, który otwarty ma być w połowie przyszłego roku.

Karierę hotelarską zaczynała w 1999 r. jako recepcjonistka w warszawskim hotelu Sheraton, gdzie doszła do stanowiska zastępcy szefa recepcji. W międzyczasie kilka miesięcy pracowała też w Sheratonie w Omanie. W 2006 r. została kierownikiem recepcji w nowo otwartym hotelu Sheraton w Poznaniu. W 2012 r. przeszła do otwieranego wówczas hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie ze 101 pokojami na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu, a w 2013 r. została jego dyrektorem generalnym. W ubiegłym roku została też dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Podkarpacie. Gdański Hampton by Hilton Old Town, który  powstaje w ramach przebudowy i nadbudowy kamienic przy ul. Długiej i Piwnej, zaoferuje 174 pokoje, dwie sale konferencyjne, salę fitness i garaż podziemny. Inwestorem hotelu jest grupa Capital Park, a operatorem będzie stworzona przez Satoria Group spółka VHM Hotel Management.    

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *