Rozbiórka pod kompleks Residence Inn – Moxy w Warszawie

Grupa Kapitałowa PHN rozpoczęła rozbiórkę budynku w al. Wilanowskiej. W miejscu starego budynku zostanie zrealizowany projekt hotelowy o łącznej powierzchni ok. 15,5 tys. m kw., w którym powstaną obiekty pod dwoma markami Marriotta: aparthotel z segmentu midscale economy Residence Inn ze 100 pokojami i hotel z segmentu design budget Moxy z 200 pokojami.

Zgodnie z harmonogramem prace mają potrwać do końca roku, a uruchomienie kompleksu planowane jest w 2020 r. Będzie to pierwszy hotel pod marką Residence Inn w Polsce, a do tego czasu otworzyć się mają cztery inne hotele pod marką Moxy: na Pradze, przy lotnisku Katowice-Pyrzowice i Ławica w Poznaniu oraz w Szczecinie. Obiekt w al. Wilanowskiej jest już drugim budynkiem należącym do portfela nieruchomości Grupy Kapitałowej PHN, którego rozbiórka prowadzona jest w tym roku. W maju rozpoczęto prace rozbiórkowe budynku przy ul. Świętokrzyskiej 36, gdzie powstanie flagowa inwestycja Grupy PHN – biurowiec klasy A, który zaoferuje ok. 40 tys. m kw. powierzchni najmu. Kompleks Residence Inn – Moxy zlokalizowany będzie obok Galerii Mokotów na Służewcu biurowym, gdzie powstają też cztery inne hotele. W przyszłym roku otwarty ma być Hampton by Hilton ze 163 pokojami przy ul. Postępu 7 i Vienna House przy Postępu 4 ze 164 pokojami, w 2019 – Four Points by Sheraton ze 193 pokojami przy ul. Suwak, a w 2020 hotel pod marką Focus przy ul. Woronicza z 238 pokojami

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *