Zakończyła się 4. edycja targów FIWE

9-10 września w Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie odbyły się największe w tej części Europy targi fitness & wellness – FIWE Fitness Trade Show. 4. edycja targów zgromadziła 236 wystawców z 18 krajów. „Hotelarz” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Podczas tegorocznej edycji padł również już rekord frekwencji. Przez weekend obiekt Expo XXI odwiedziło 28 656 osób. Na targi akredytowała się też rekordowa liczba ponad 150 dziennikarzy. Wystawcy swoje produkty i usługi prezentowali w czterech halach wystawienniczych. W tym roku szczególnym zainteresowaniem cieszyła się hala Biznes oraz specjalne godziny otwarcia hali wyłącznie dla przedsiębiorców. Targi odwiedzali m.in. inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli, obiektów wellness, SPA, ośrodków wypoczynkowych, klubów fitness i klinik sportowych. W tym roku targi FIWE obfitowały również w rekordową liczbę imprez towarzyszących

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *