Orbis otworzył swój pierwszy hotel w Bośni i Hercegowinie

Hotel Novotel Sarajevo Bristol został oficjalnie otwarty — jest to pierwszy w Bośni i Hercegowinie obiekt  Grupy Hotelowej Orbis. Obiekt dołączył do Orbisu w oparciu o umowę franczyzy, która została zawarta z właścicielem i inwestorem, grupą Al Shiddi International.

— Współpraca z Grupą Orbis/AccorHotels oznacza większą wartość dla naszych gości – turystów i osób podróżujących służbowo, którzy z pewnością docenią nowy standard usług hotelu na bośniackim rynku.” — wyjaśnia Al Shiddi, prezes grupy Al Shiddi. Hotel Bristol znajduje się w centrum Sarajewa. Powstał w końcu lat 60. Zniszczony w czasie działań wojennych, został odrestaurowany przez grupę Al Shiddi. Obecnie hotel jest częścią międzynarodowej rodziny Novotel i oferuje 186 pokoi, zaplecze konferencyjne oraz centrum fitness i wellness z basenem. — Otwierając hotel Novotel Sarajevo Bristol we współpracy z grupą Al Shiddi International, Grupa Orbis, będąca strategicznym partnerem AccorHotels w Europie Wschodniej, wkracza na nowy, bardzo obiecujący rynek o olbrzymim potencjale dla hoteli działających pod międzynarodowymi markami. Jestem przekonany, że Novotel Sarajevo Bristol, wykorzystujący rozpoznawalność i siłę marki, znakomitą lokalizację, jakość produktu i usług oraz dbałość o zadowolenie gości, stanie się ważnym punktem na mapie usług hotelarskich Sarajewa. —  komentuje Frank Reul, dyrektor ds. rozwoju Grupy Orbis.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Orbis otworzył swój pierwszy hotel w Bośni i Hercegowinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *