Maciej Miazek dyrektorem sieci Carlson Rezidor na Rosję i WNP

Maciej Miazek został dyrektorem regionalnym sieci Carlson Rezidor na Rosję i państwa Wspólnoty Państw Niepodległych (większość byłych krajów ZSRR bez nadbałtyckich i Gruzji).


Wcześniej przez 1,5 roku pełnił funkcję dyrektora dystryktu Petersburg, gdzie sieć Rezidor posiada sześć hoteli. Do Petersburga trafił w 2014 r., zostając dyrektorem generalnym blisko 600-pokojowego hotelu Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya. W latach 2008-2014 był dyrektorem hoteli Radisson Blu w Gdańsku i zarządzanym przez Rezidora 5-gwiazdkowym hotelem Rezydent w Sopocie. W latach 2005-2008 kierował Radissonem we Wrocławiu. Karierę w branży hotelarskiej zaczynał w 1991 r. jako nocny recepcjonista w Amber Baltic w Międzyzdrojach. Od 1992 r. związany jest z grupą Rezidor, gdy zaczął pracę na recepcji Radissona w Szczecinie. Później pracował w Radissonach jako kierownik recepcji na Arubie, w Detroit i Dublinie, jako room divison manager w Dublinie i zastępca dyrektora generalnego w warszawskim Radissonie Centrum, z którego przeszedł do Wrocławia na stanowisko dyrektora generalnego.

 

 

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *