W nadmorskich Dąbkach powstanie 4-gwiazdkowy obiekt z 304 pokojami

W październiku rozpocząć się mają w Dąbkach koło Darłowa prace przy budowie obiektu hotelowego w standardzie 4-gwiazdkowym sieci Inteferie. Otwarcie planowane jest równo za dwa lata. Według zapowiedzi spółki ma to być obiekt Fun & Family wraz z elementami Medical, który wpisuje się w strategię Interferie polegającą na budowie dużych obiektów hotelowych typu „all in one”. W części rekreacyjnej powstanie aquapark oraz jacuzzi. Goście hotelowi będą mogli korzystać z usług pielęgnacyjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz kompleksu saun.Zaplanowano również strefy rozrywkowe, restaurację, kawiarnie z ogrodem zimowym, bazę zabiegową, strefę zabaw dla dzieci. Ośrodek będzie oferował usługi lecznicze zalecane w schorzeniach takich jak astma, choroby górnych dróg oddechowych, otyłość, wady postawy, jąkanie, a także w rehabilitacji narządu ruchu. Oferta obiektu skierowana będzie zarówno do klientów publicznych (pobyt dziecka finansowany przez NFZ), jak i prywatnych. Ośrodek będzie także oferował pobyty turystyczno-wypoczynkowe, w tym dla rodzin z dziećmi.

Dąbki leżą w woj. zachodniopomorskim, od 2007 r. mają status uzdrowiska. – To kolejna, po budowie świnoujskiego hotelu Interferie Medical SPA oraz Aquaparku w Świeradowie-Zdroju, tak znacząca inwestycja w naszym portfelu. Ta inwestycja to nie tylko poszerzanie bazy rekreacyjnej spółki, ale także budowa konkurencyjności regionu oraz wspieranie działań samorządowych na rzecz rozwoju turystyki – mówi Łukasz Ciołek, wiceprezes zarządu Interferie SA. Interferie to sieć ośmiu ośrodków wypoczynkowych i hoteli, które zlokalizowane są nad Bałtykiem i w Sudetach. Notowana na GPW spółka wywodzi się z wyodrębnienia bazy wczasowej ze struktur KGHM

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *