Polagra Gastro/Invest Hotel: kompleksowo dla sektora HoReCa

Pod koniec września w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów sektora gastronomiczno-hotelarskiego Invest Hotel i Polagra Gastro. Tegoroczna ekspozycja dla sektora HoReCa zajęła dwa pawilony. W gronie wystawców pojawili się liderzy rynku, m.in. Andropol, VOX, Fameg, Eurofirany, Geberit, Komat, Dajar, Winterhalter, Rational. Zwiedzający mogli zapoznać się z szeroką gamą najnowszych propozycji w zakresie wyposażenia przestrzeni hotelowych i profesjonalnych kuchni.

Wstrefie inspiracji Invest Hotel Showroom dla sektora hotelarskiego można było obejrzeć gotowe aranżacje pokoi i nowoczesne rozwiązania technologiczne przygotowane przez wystawców, m.in. przez takie firmy jak Eurofirany, Fameg, abiLine, Anders Meble, Bonoidea, Classen, GiP, Inter Decor Pro, Kandela Lighting, Komat, LSI Software, Mextra, VOX. Z kolei w Galerii Innowacji prezentowano nieszablonowe rozwiązania w zakresie pieców konwekcyjno-parowych, szaf chłodniczych, ekspresów do kawy, browarów restauracyjnych i innych urządzeń, które pozwalają na poprawę wskaźników ekonomicznych obiektu przez redukcję kosztów eksploatacji, czasu pracy, a także rozszerzenie zakresu usług. Wartością dodaną tegorocznej edycji tego projektu był punkt konsultacji projektowych w zakresie technologii oraz aranżacji wnętrz. Targi Polagra Gastro i Invest Hotel to nie tylko ekspozycje, ale także bogaty program wydarzeń dla kucharzy oraz managerów lokali gastronomicznych i obiektów noclegowych. W 17. edycji Kulinarnego Pucharu Polski wygrali Bartosz Peter i Rafał Kudliński, którzy reprezentowali 4-gwiazdkowy Copernicus Toruń Hotel. Targi Polagra Gastro/Invest Hotel odwiedziło także 470 hotelarzy, którzy wzięli udział w Hotel Marketing Conference organizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i firmę Profitroom. To największa konferencja marketingowa dla branży hotelarskiej. Kolejna edycja targów Polagra Gastro i Invest Hotel odbędzie się 1-4 października 2018 r. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *