Katalin Vajda kapitanem powstającego Moxy Warszawa Prag

Katalin Vajda została kapitanem hotelu Moxy Warszawa Praga ze 141 pokojami, który otwarty ma zostać na początku przyszłego roku w wielofunkcyjnym kompleksie Centrum Praskie Koneser. Będzie to pierwszy hotel w Polsce pod tą lifestyle’ową marką ekonomiczną stworzoną przez Marriott International trzy lata temu dla pokolenia millenialsów (tradycyjny dyrektor jest w nich kapitanem, a personel tworzy Moxy crew).W latach 2001-2006 związana była z siecią IHG. Jako front office supervisor uczestniczyła w otwarciu hotelu Holiday Inn w Krakowie, a następnie jako front office manager otwierała pierwszy w Polsce Holiday Inn Express w Krakowie. Następnie pracowała jako front office manager w nowo otwieranym hotelu InterContinental Warszawa. Od 2006 r. związana była z siecią Hotele Warszawskie Syrena najpierw jako front office manager w hotelu Polonia Palace, a następnie training manager i quality manager, odpowiedzialna m.in. za zarządzanie jakością oferowanych usług. Hotelem Moxy Warszawa Praga zarządzać będzie Hotels Professionals Management Group

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Katalin Vajda kapitanem powstającego Moxy Warszawa Prag

  1. Hotel na Pradze to będzie na bank strzał w 10. Ciesze się że w czasie rewitalizacji budynek Konesera został tak bardzo doceniony i to przez najbardziej znane marki świata i Polski. Obecnie Praga jest już zupełnie innym miejscem niż jeszcze kilka lat temu i wiem że takie inwestycje będą się tu pojawiać bo za Moxy przyjdzie konkurencja.

  2. Moxy to kolejna wielka firma która zagości niebawem na Pradze. Powiem szczerzę że jako jej mieszkaniec nie mogę się doczekać. Wydaje mi się że w ogóle większość firm które wybrały nowego Konesera może być dla tej części stolicy kołem zamachowym kolejnych wielkich zmian. Oby tak było bo już tera Praga bardzo się zmieniła i jest już zupełnie innym miejscem niż jeszcze kilka lat temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *