Nowy dyrektor sprzedaży w DoubleTree by Hilton Wroclaw

Michał Bienias objął stanowisko dyrektora sprzedaży w 5-gwiazdkowym hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu. Posiada 12-letnie doświadczenie w sprzedaży, z czego ostatnie 9 lat pracował w hotelach należących zarówno do polskich jak i międzynarodowych sieci (Accor, Vienna House, CFI Hotels, Hotele Arche, Grupa TRIP).

W latach 2009-10  pełnił funkcję corporate sales managera w hotelu andel’s w Krakowie, przez następne dwa lata pracował na stanowisku national strategic & key account manager w dziale sprzedaży Grupy Orbis. W latach 2012-13 był dyrektorem sprzedaży w Novotelu Warszawa Centrum, następnie dyrektorem sprzedaży i marketingu w Centrum Szkoleniowym Falenty, Warsaw Plaza Hotel i Puławska Residence w Warszawie. Ponadto pełnił także funkcje dyrektora centralnego biura sprzedaży w Warszawie oraz zastępcy dyrektora sprzedaży na Polskę w sieci CFI Hotels Group, a także przez kilka miesięcy dyrektora ds. rozwoju sprzedaży Hoteli Arche. Przez ostatni rok był dyrektorem sprzedaży i rozwoju biznesu w hotelu Ossa Congres & SPA. W DoubleTree by Hilton Wrocław zastąpił Tymoteusza Staworzyńskiego, który objął funkcję dyrektora sprzedaży w powstającym hotelu Holiday Inn City Center w Warszawie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *