Finaliści konkursu Recepcjonista Roku 2017

W Sofitel Warszawa Victoria odbył się trzeci zjazd członków polskiej sekcji Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Ogłoszono na nim 10 finalistów konkursu Recepcjonista Roku 2017, którego rozstrzygnięcie nastąpi na początku grudnia w Sopot Marriott Resort & Spa.

Preeliminacje miały charakter pisemny, odbyły się w formie testu. W finałowej dziesiątce znaleźli się: Maria Savruk (Sofitel Warszawa Victoria), Filip Stachowicz (Airport Hotel Okęcie z Warszawy), Aleksandra Hinz (Sofitel Grand Sopot), Monika Matusiak (Haffner z Sopotu), Mikołaj Wilkiewicz (Radisson Blu Hotel z Gdańska), Margarita Tciamrno (Leonardo Royal Hotel Warszawa), Ewa Grabarczyk (Park Inn by Radisson z Krakowa), Jan Jeronim (Rialto z Warszawy), Julia Przymęcka (Indigo Warszawa), Sandra Delegiewicz (Mamaison Hotel Le Regina z Warszawy). W finale będą musieli odpowiedzieć na kilka pytań zadawanych przez kapitułę konkursu, ale przede wszystkim odegrać scenkę rodzajową – sytuację w recepcji z trudnymi gośćmi po angielsku. Kandydaci dostaną ogólny opis sytuacji, w której się znajdą, a następnie będą musieli zaprezentować wyjście z sytuacji, jak gdyby działa się ona w codziennej pracy. Zwycięzca polskiej edycji pojedzie do Zurychu na finał międzynarodowy, który odbędzie się w lutym. Podczas zjazdu A.I.C.R. Polska wybrano władze stowarzyszenia. Prezesem pozostał Marcin Gałązka, zastępca dyrektora generalnego kompleksu Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe w Warszawie, na wiceprezesa wybrany został Michał Molenda, kierownik działu obsługi gościa w Hilton Warszawa Hotel and Convention Center, a na koordynatora ds. współpracy ze szkołami hotelarskimi oraz uczelniami wyższymi Piotr Bajdur z H15 Boutique Hotel w Warszawie. Polska sekcja Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych będzie organizatorem Międzynarodowego Finału Konkursu Recepcjonista Roku 2020. – Jest to dla nas wielki zaszczyt, że A.I.C.R. International tak nam zaufało i doceniło naszą pracę oraz profesjonalizm. To duże wyzwanie, zaledwie po czterech latach działalności organizować tak ważne wydarzenie. Jest to również duża szansa dla nas jako stowarzyszenia, ale przede wszystkim dla polskich hoteli, które przystąpią z nami do organizacji tego przedsięwzięcia. Będziemy mieli okazję zaprezentować doskonałą jakość naszych usług i profesjonalizm przed wszystkimi 18 sekcjami A.I.C.R. – mówi Marcin Gałązka

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *