Fast zbuduje 5-gwiazdkowy hotel w Sopocie

W połowie przyszłego roku w Sopocie otwarty ma zostać 5-gwiazdkowy hotel Testa z 15 pokojami przy ul. Kilińskiego w sąsiedztwie plaży. Jego inwestorem jest trójmiejska spółka Klocek, należąca do właścicieli firmy Fast, która zajmuje się m.in. wyposażaniem wnętrz hotelarskich.

Spółka Klocek, należąca do rodziny Klocek, współwłaścicieli firmy Fast, kupiła dwa lata temu działkę od Agencji Mienia Wojskowego podczas wyprzedaży kompleksu Wojskowych Domów Wczasowych w Sopocie. Spółka za 9,55 mln zł nabyła działkę o powierzchni 3,4 tys. m kw. z budynkiem ośrodka Muszelka. Od roku działa on jako Villa Testa z pięcioma luksusowymi apartamentami. Obok inwestor rozpoczął budowę 5-gwiazkowego hotelu Testa. Jego operatorem, tak samo jak willi, będzie spółka HJK Operator. W czterokondygnacyjnym budynku znajdzie się ponad 30 miejsc noclegowych, restauracja, biblioteka, bawialnia dla dzieci i sala konferencyjna oraz strefa SPA i sala fitness. Fast jest jednym z liderów umeblowania i wyposażenia wnętrz na polskim rynku hotelarskim, a kameralny, luksusowy hotel przy plaży w Sopocie można będzie traktować jako swoisty show room rozwiązań oferowanych przez Fast branży hotelarskiej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *