Radisson Blu Świnoujście – Debiutem Roku 2017. Indigo Warszawa, INX Design Kraków i AC by Marriott Wrocław z wyróżnieniami

„Hotelarz” przez cały rok obserwuje, informuje, analizuje i ocenia, co ważnego dzieje się w polskiej branży hotelarskiej. A na koniec roku w grudniowym wydaniu podsumowuje to przyznając nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, marki, sieci i zjawiska, mające NAJwiększy wpływ na polski rynek hotelarski w mijającym roku. W kategorii Debiut Roku tytuł ten przypadł hotelowi Radisson Blu Resort Świnoujście, a Człowiekiem Roku zostali bracia Jan i Szymon Wróblewscy, twórcy Zdrojowej Invest.

5-gwiazdkowy Radisson Blu Resort Świnoujście rozmachem przebija wszystko, co otworzyło się w 2017 roku. To największy hotel na Wybrzeżu i ma potencjał, aby stać się jednym z najlepszych hoteli w Polsce . 340 pokoi, największe hotelowe centrum kongresowe nad polskim Bałtykiem, aquapark, basen infinity edge („bez krawędzi”) na najwyższej kondygnacji. Do tego zaprojektowany i budowany od początku zgodnie z ekologiczną certyfikacją LEED, dzięki czemu powstał budynek spełniający najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska i jakości użytkowania.

Wyróżnienia

Indigo, Warszawa

Drugi w Polsce hotel Indigo, po otwartym w 2016 r. obiekcie w Krakowie, potwierdza jakość tego butikowego brandu IHG. Działający w pałacowej kamienicy Branickich tuż przy Nowym Świecie imponuje wysmakowanym wystrojem, dbałością o detale architektoniczne i designerskie, ofertą oraz najwyższym standardem obsługi.

INX Design Hotel, Kraków

Oryginalny pomysł na hotel w Krakowie, o co nie jest łatwo wśród ok. 180 innych działających w mieście (i kilkuset obiektów nieskategoryzowanych). Odwołuje się do twórczości Zofii Stryjeńskiej, jednej z najwybitniejszych polskich malarek okresu międzywojennego, która mieszkała w kamienicy obok. Wystrój 122 pokoi nawiązuje do stylu art deco z bogatą kolorystyką charakterystyczną dla dzieł Stryjeńskiej.

AC Hotel by Marriott, Wrocław

Otwarty w sierpniu pierwszy w Polsce hotel pod marką AC by Marriott w ciągu czterech miesięcy zyskał sobie miano najlepszego hotelu we Wrocławiu (średnia 9,4 na Booking.com). Uruchomiony w XIX-wiecznej kamienicy, która od początku aż do 2005 r. służyła jako siedziba kolejnych banków, nawiązuje do swojej historii: na parterze w dawnej bankowej sali operacyjnej znajduje się AC Lounge, który łączy we wspólnej przestrzeni strefę gastronomiczną, relaksu i pracy, a na poziomie –1 w dawnym sejfie bankowym za pancernymi drzwiami stworzono winiarnię.

 

Człowiekiem Roku 2017 zostali  Jan i Szymon Wróblewscy, współwłaściciele i członkowie zarządu Zdrojowej Invest & Hotels, a wyróżnienia zdobyli Miguel Martins - dyrektor ds. rozwoju w Polsce sieci IHG. Gheorghe Marian Cristescu -prezes Chopin Airport Development, Władysław Grochowski, właściciel i prezes Grupy Arche oraz Łukasz Płoszyński -  wiceprezes Focus Hotels. Więcej w grudniowym wydaniu "Hotelarza".


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Radisson Blu Świnoujście – Debiutem Roku 2017. Indigo Warszawa, INX Design Kraków i AC by Marriott Wrocław z wyróżnieniami

  1. Radisson Świnoujście ma wiele zalet. Ale jest mnóstwo kompletnie nie dopracowanych kwestii. I niestety kompletnie ignoruje komentarze gości nie odpowiadając na nie.

    • Otwarcie zawsze jest wyzwaniem w kontekście funkcjonowania obiektu i wysiłku dla nowego personelu, ale ten okres mamy już za sobą i nasi Goście doceniają zalety hotelu oraz zaangażowanie pracowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *